Dezerty

Makovo-jablečný celozrnný štrůdl pro lenochy, co chtějí mlsat zdravě

Hotový raz dva! Takže lenost už není důvodem, abyste si nemohli vychutnávat zdravé dobroty. A co si budeme povídat, domácí chutná vždycky nejlépe a v zimně ke kafíčku nebo horkému čaji je tenhle celozrnný štrůdlík s jablečno-makovou náplní a vůní skořice jako pohlazení po duši...

 

 


Malinová zmrzlina

Kdo chce mlsat v dietě a přitom jíst zdravě? Já myslím, že nejsem jediná :-) Tenhle recept na malinovou zmrzku, která je jen ze 2 ingredincí, hotová za 5 minutek a se skvělými makroživinami, určitě potěší i vás. Obzvlášť teď v létě ;-)

 


Borůvkovo-kokosový koláč s ovesnými vločkami

Borůvkový koláč patří k létu. Taky milujete jeho vůni a chuť? Zkuste ho tentokrát ve zdravé variantě doladěný kokosem. Budete nadšení jako já! :-)

 

 


Růžové řezy s malinami a kakaovým krémem

Určitě vás překvapí, co téhle sladké dobrotě propůjčujte nádhernou sytě růžovou barvu. A ještě víc vás to překvapí, až ji ochutnáte, protože je to to poslední, co byste v ní hledali! Každopádně milovníci vláčných šťavnatých zákusků a kakaa si přijdou na své ;-)


Ledové raw brownies

Pokud máte rádi čokoládu, zmrzlinu nebo oboje dohromady, tahle zdravá sladkost vás určitě dostane. Pěkně studí a slastně se rozpouští na jazyku... Je bez jakéhokoli přidaného cukru či sladidla a přitom krásně sladká!


Domácí dýňová zmrzlina

Když přijde babí léto, jsou dýně všude, kam se podíváš. Jenže co pořád s nimi? Už vás nebaví polévky a koláče? Zkuste dýňovou zmrzlinu! Budete nadšení ;-)