Depilace cukrovou pastou

Milé dámy a samozřejmě i PÁNOVÉ!

Už je to nějaký ten pátek, co look alá Yetty vyšel z módy. Neustálé holení žiletkou ale také není to pravé ořechové, že? Krátkodobý efekt, podráždění kůže, zarůstání chloupků? Taky vás to už nebaví?

Cukrová pasta vás z toho kolotoče problémů s chloupky může lehce vysvobodit. Jedná se o zcela přírodní způsob dlouhodobého odstraňování chloupků

Cukrová pasta je 100% pří­rodní­, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto nedráždí ani tu nejjemnější pokožku. Skládá se ze správného poměru cukru, vody a citronové šťávy.

Trhá se ve směru růstu chloupků a nedochází tak­ k podráždění kůže a následnému zarůstání. Věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti. Já sama jsem už 4 roky nevzala do ruky žiletku a nechávám si odstraňovat chloupky jedině tímto způsobem. Po celém těle. A tím myslím po CELÉM těle.

 

Brazilská depilace

Nemusíte jezdit do Brazílie. Ani to neznamená, že budete bolestí vyhopsávat nějaký brazilský tanec. Je tak nazývána stejná depilace jako je popsaná výše, tedy cukrovou pastou. Ale tentokrát se jedná o trochu delikátnější záležitost. A to kompletní depilace intimních partií a zadečku (žen i mužů).

Naskakuje vám husí kůže, jen to čtete? Není to tak hrozné, jak se může zdát. Bezbolestné to není, to vám tvrdit nebudu. Ale když na poprvé zatnete zuby, stojí to opravdu za to. Dá se to v pohodě vydržet. 

Navíc příště už jste o to největší utrpění ušetření, protože chloupků vám naroste sotva polovina a jsou slabé s mělkými kořínky.

Obecně u depilace cukrovou pastou platí, že s každou návštěvou se chloupky zjemňují a často i prořídnou. Po pár návštěvách vám to nebude připadat o nic horší, než trhání obočí ;-)

 

Jak dlouho vydrží

Zpravidla se na depilaci chodí znovu po 4 týdnech. Jsou i výjimky, které chodí a po 3, ale i ty, co chodí po 6 týdnech. Záleží na kvalitě chloupků. V každém případě jsou ale chloupky i před depilací jemné a prořídlé. Vůbec se to nedá srovnat s tím, jaké narostou po oholení.

 

Nejen pro dámy

Pokud i páni zbystřili zrak, nemáte se za co stydět. Tyto depilace čím dál více navštěvují i muži. A je to dobře. Protože například odepilované podpaží je mnohem hygieničtější a příjemnější. Stejně tak si muži nechávají běžně odstraňovat chloupky na zádech, hrudníku, nohou, rukou,... a podstupují i výše zmíněnou brazilskou depilaci. Buďto sami pro sebe anebo pro radost svým partnerkám.

 

Chlapy to ocení

A dámy, musím Vám říct, že brazilská depilace je jedna jediná kosmetická procedura, kterou váš drahý rozhodně nepřehlédne. A velice ocení! To vám potvrdí každá žena, která to někdy vyzkoušela :-)

 

Nejlepší depilační studio na světě :-)

Tenhle článek není žádné "pí ár". Ale jak jsem řekla, sama jsem už 4 roky nevzala do ruky žiletku a bez téhle metody si už život nedokážu představit. Je to taaaak pohodlné! A potvrdí vám to každý, kdo to sám vyzkoušel. Jen pozor, vysoce návykové! :-)

 

 
 
 
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit