Rady a tipy v kuchyni

"Blažčík farms" omáčky bez kalorií

Čokoládový dip, kapučínová poleva, italský dressink,... bez kalorií vhodné i do vaší dietky ;-) Ano, to je vážně možné! Zde najdete návod, jak si je připravit doma, levně a hravě.

 

 


Snídaňová fitness inspirace 12x jinak!

Pod fitness snídaní si asi každý z vás představí ovesnou kaši. Já vám ale ukážu, že možností na ranní porci energie, bohatou na proteiny či komplexní sacharidy, je mnohem více. Chuťová blaženost zaručena ;-)
 


Obědová fitness inspirace 12x jinak!

Už občas nevíte, co k obědu vymyslet, aby to bylo zdravé, chutné a neopakovali jste pořád to stejné dokola? Tak to určitě otevřete tento článek! Inspirovat se můžete přímo z mého jídelníčku :-)

 

 


Jak naložit s tofu natural

Klasické tofu natural vás můžeš na první dojem odradit, stejně jako by vás odradila syrová neochucená kuřecí prsa. Ale až zjistíte, jak ho upravit, nebudete bez něj už moc žít! Dají se z něj vykouzlit stovky lahodných pokrmů naslano i sladko. Naučím vás, jak na něj ;-)


Jak vařit bez... 3. díl - mléka

Rostlinných mlék je k dispozici mnoho. Každé má trochu jinou chuť a vlastnosti, stejně jako jejich původci. Je tedy třeba vědět, kdy a po kterém sáhnout. Pojďme se podívat na využití těchto rostlinných nápojů v kuchyni.
 

Jak vařit bez... 2. díl - vajec

V tomto článku vás naučím všechny své fígly, jak péct, vařit a zapékat bez vajíček. Dokonce jak si udělat "vajíčkový" pokrm, aniž by si slepička prdku namáhala :-)