V této rubrice bych se s Vámi chtěla podělit o své zkušenosti s různými rostlinnými výrobky a potravinami, které jsem vyzkoušela. Jaké značky se mi nejlépe osvědčily, co mi chutnalo a co naopak ne. Uvádím pouze svoje názory a poznatky, které nejsou obecnou pravdou pro všechny, ale můžou Vám být určitým vodítkem při výběru a nákupu nových výrobků. 

Recenze potravin

Shirataki - těstoviny bez kalorií

Je to vůbec možné? Těstoviny známé jako vydatná a sytá potravina bez kalorií? Ano! Tyhle těstoviny se totiž nevyrábějí z obilí, ale z kořene konjac a obsahují jen vlákninu. Požitek však zůstává zachován ;-)

 


Proteiny Growing naturals

Jak už název sám o sobě vypovídá, dneska bych vám chtěla říct o skvělých potravinách, které vám pomohou k růstu svalové hmoty zcela přirozenou cestou. Jsou opravdu top kvality a zároveň mají úžasnou chuť ;-)

 


Proteiny a příchutě Myprotein

Měla jsem možnost ochutnat a vyzkoušet další rostlinné proteiny. Tentokrát od značky Myprotein. V tomto článku bych se s vámi ráda podělila o mé poznatky a zkušenost s nimi ;-)

 

 


Seitan speciál

Máte chuť na nějaké "křupavé" masíčko, které byste si dali třeba ke knedlíku se zelím nebo namáčeli do studených omáček? Vyzkoušejte seitan speciál. Chuťově i nutričně předčí maso na plné čáře! Je to vážně dobrota :-)

 


Zeleninové chipsy Crispy

Miluju večerní posezení u vína a slané zobání k tomu :-) Nehřeším však bramborovými lupínky nebo praženými oříšky (jen občas :-)). Našla jsem si novou, zcela dietní a téměř bezkalorickou lásku!


Druhy a značky tofu, které vřele doporučuji

Recenzi na tofu jsme tu už měli. Objevila jsem však nové druhy a značky, které jsou skutečně povedené. Vyzkoušejte je taky!