Odkazy restaurace


www.restauraceplevel.cz
 - Pohodová restaurace a hospůdka zaměřená na raw a veganskou stravu. Jídlní lístek se stále mění a kuchaři využívají k přípravě jídel planné rostliny a sezóní a lokální potraviny. Jídla jsou zde naprosto vynikající. A k tomu točí nefiltrovaná poctivá pivečka.

www.countrylife.cz - Restaurace značky Country life jsou provozované formou bufetu, kde si nabíráte jídlo na váhu. V Praze jsou dvě, ta větší v Melantrichově má veliký salátový bar, freshe a výborná veganská jídla vařená především z bio, lokálních a sezóních surovin. Doporučuji! 

www.vegancity.cz - Pražšká čistě vegan restaurace v asijském stylu. Hodně připomínající až skoro totožná s Loving hut. Velmi příznivé ceny a skvělé jídlo!


www.lovinghut.cz - OO, tak to je skoro závislost. Už čtyři pobočky v Praze vypovídají o velké oblibě této restaurace. Velká síť veganských asijských restaurací, po celém světě. Dokonce v Rakousku mají vlastní veghotel. Ať si zde dáte cokoli, neuděláte chybu! Navíc za skvělé ceny a přes den i bufet na váhu. Určitě vyzkoušejte!

www.restaurace-maitrea.cz - Sesterská restaurace Leké hlavy na staromáku v Praze. Vegetariánská, některá jidla jsou i veganská. Krásné prostředí, gurmánské zážitky. Ovšem lehce dražší.

www.lehka-hlava.cz - Originální interiér, vegetariánská a veganská jídla v gurmánském a nádherném estetickém provedení. Lehce vyšší ceny, ale pro hezkou večeři s partnerem paráda!

www.restauranct-wildrose.cz - Konečně jinde než v Praze. Plzeňská nově otevřená restaurace zaměřená na zdravé a čisté jídlo. Hodně položek v jídelníčku je vegankých včetně dezertů. Jídlo je lehké, dietní a zároveň výborné! Interiér klidný a útulný. Plzeňáci určitě zajděte.


Máte ve svém okolí nějakou restauraci, která nabízí veganská jídla a není zde zmíněna? Napište nám a my ji zde dopolníme ;-)