Snídaně

Cuketová ovesná kaše

Jak udělat kaši krémovější a navíc objemnější, i když zůstane nízkokalorická? Přidejte cuketu! Opravdu, myslím to vážně :-) Budete velmi mile překvapení ;-) Dám vám svůj oblíbený a zaručený snídaňový recept...

 


Shrekovy lívance s avokádem

Pokud jste příznivci spíše slaných snídaní, ale dochází vám už inspirace, tahle barevná zdravá dobrota určitě oživí váš stereotyp ;-)

 

 


Bezvaječná vaječná omeleta

Vajíčkomilové, určitě budete nadšení. Tahle vláčná a šťavnatá omeleta drží krásně pohromadě, voní a chutná báječně. Naplnit jí můžete čímkoli máte rádi - špenát, žampiony,... pokaždé to bude lahůdka. Je plná bílkovin a neobsahuje téměř žádné sacharidy.

 


Proteinová placička

Ať už držíte sacharidové vlny, hlídáte si příjem sacharidů, nebo nic z toho neřešíte, ale prostě si chcete na něčem zdravém pošmáknout, určitě si vás tahle sladká dobrůtka získá. Je plná bílkovin s minimem sacharidů.

 


Pohankové vláčné lívanečky

Lívanečky "emerikn stajl" bezlepkové, bez sladidel, nízkotučné, se slušnou dávkou bílkovin a ještě jednoduché na přípravu. Po prvním ochutnání se do nich beznadějně zamilujete!

 

 


Maková rýže s meruňkami

Celozrnná rýže je jeden z nejkvalitnějších zdrojů komplexních sacharidů. Ve formě sladké snídaně je báječným startem do nového dne!