Sportovní výživa a hubnutí

Doplňky stravy, které skutečně fungují - I. díl - vitamíny a minerály

V návaznosti na článek předchozí - "Pravda o doplňcích stravy" bych vás ráda seznámila s doplňky skutečně funkčními, které mohou pozitivně ovlivnit vaše zdraví a sportovní výkon. V prvním dílu začneme vitamíny a minerály.

 


Pravda o doplňcích stravy

Reklamou na doplňky stravy pro podporu zdraví, sportovního výkonu a hubnutí jsme doslova obklopení. Jak to ale doopravdy je? Můžou nám pomoct směrem k našim cílům?

 


Zpátky do formy

Nechali jste se zlákat letními pokušeními jako je zmrzlina nebo pizza? A nakonec se vám to vymklo z rukou a stalo se z toho několik dní bez tréninku plných hodování? Nezoufejte, všechno se dá ještě napravit! Držte se mými 5 kroky, a co nevidět budete zase v kondici, plní motivace ;-)


Průvodce fitnessky "Jak přežít přípravu na plavkovou sezónu"

V prvním dílu "Průvodce fitnessky" vám prozradím svoje triky, jak vyzrát na hlad a chutě na sladké v redukční dietě. Určitě si v článku najedete vychytávky, které si zamilujete a přiblíží vás o krok k vysněnému tělu ;-) 


Reverzní dieta

Shodili jste přebytečná kila, těšíte se teď z krásně štíhlé postavy, kterou jste si tvrdě vybojovali, ale máte obavu, že vás postihne obávaný jo-jo efekt? Seznamte se s reverzní dietou, která tohohle strašáka zaručeně zažene.

 


Správný rostlinný fitness jídelníček 1. díl - nejsou bílkoviny jako bílkoviny

Bílkoviny jsou asi nejdiskutovanějším tématem. A ano, i na rostlinné stravě můžete dosáhnout stravy bohaté na bílkoviny. Avšak nestačí jen vyměnit maso za seitan a vejce za sóju. Zdravý rostlinný jídelníček má svá vlastní pravidla. A já vás s nimi ráda seznámím.