Krásné paže - rychle a efektivně

 

Rovné, útlé a nevýrazné linie rukou, připoménající ramínka na oblečení, které často vídáte v módních časopisech, už nejsou dávno v módě. Krásně tvarovaný reliéf silných ženských paží je to, co teď frčí - mnohem víc sexy! Nebojte se, že budete vypadat jako rambo, naopak. V letním tílku bez ramínek vypadají jemně tvarované svaly na rukou a ramenou krásně.

Právě na pažích u Vás každý pozná, jak moc to s posilováním a cvičením myslíte vážně. Vypracovat si hezké křivky na rukou není záležitostí pár kliků do týdne. Musíte jim věnovat dostatečnou pozornost a péči, pak se výsledky dostaví.

Připravili jsme pro Vás velice efektivní trénink založený na systému supersérií, o kterém jste si mohli přečíst v předchozím článku. Díky tomuto tréninku dostanou vaše paže opravdu zabrat. Vyčerpáte je až do posledních sil. Ale také počítejte s tím, že o tom druhý den budete ještě pořádně vědět. Pokud jste však opravdové bojovnice, bolest a napětí svalů je pro vás příjemnou známkou dobře odvedené práce, nikoli utrpení.

Tento trénink vám ušetří mnoho času. Zvládnete ho za pouhých 30 minut a navíc díky vysoké intenzitě v krátkém čase spálíte pořádnou dávku kaloríí. Váš metabolismus se rozproudí a bude pracovat rychleji ještě i několik hodin po ukončení tréninku.

Nebojte se vzít větší váhy. Kmitáním s dvoukilovou činkou sem a tam do nekonečna ničeho nedosáhnete. Zapomeňte na mýtus, který mate, že když budou ženy zvedat velké váhy, budou pak mohutné s chlapskými proporcemi. I kdybyste to opravdu chtěly, nikdy byste toho pouze takovýmto tréninkem dosáhnout nemohly. My ženy nemáme takovou dávku testosteronu pro masivní růst svalů jako je tomu u mužu. Naopak, díky pravidelnému zvedání vah na maximum vaší síly dosáhnete zpevnění a krásného rýsovaní. A to přece chceme, ne? Tak už se nebojte a neostýchejte a vezměte si pořádnou nálož!

 

 

 

 

Co budete potřebovat: 2 jednoruč činky, 1 velkou činku, skotovu lavici, kladkostroj + nástavec s provazem

 

 

 

 

 

Cvik Opakování

1a) Bicepsové zdvihy s velkou činkou
       na lavici

X
1b) Bench-press s úzkým úchopem

10-12

2a) Bicepsové zdvihy s velkou činkou
       ve stoje

X

2b) Francouzský tlak

10-12

3a) Bicepsové zdvihy na nakloněné lavičce
       s jednoručkami

X
3b) Stahování kladky s provazem

10-12

 

 

  • Začněte vždy cvikem a - biceps a ihned přejděte na cvik b - triceps.
  • Odcvičte tři série od každé dvojice cviků bez přestávek.
  • Nyní si 1 minutu odpočiňte a přejďete k další dvojici cviků, kterou odcvičíte stejným způsobem.
  • Trénink opakujte 1-2 týdně. Vždy v rozmezí minimálně 48 hodin.

 

 

1a) Bicepsové zdvihy s velkou činkou na lavici
 

     

 

1b) Bench-press s úzkým úchopem
 

     

 

2a) Bicepsové zdvihy s velkou činkou ve stoje
 

     

 

2b) Francouzský tlak
 

     

 

3a) Bicepsové zdvihy na nakloněné lavičce s jednoručkami
 

     
 

3b) Stahování kladky s provazem
 

     


Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit