Vzorové jídelníčky

Správný rostlinný fitness jídelníček 2. díl - porovnání jídelníčků

V druhém dílu článku o správném rostlinném fitness jídelníčku se můžete podívat na názorné příklady srovnání jednotlivých jídelníčků - živočišného a dvou rozdílných rostlinných. Stejné nutriční hodnoty, avšak jiný obsah dalších živin. Tušíte, jak tenhle souboj dopadne?

 


Vzorový jídelníček - sacharidové vlny

Chcete do jara shodit nějaké to kilčo tuku a vyrýsovat svaly, ale vaše tělo už na snižování příjmu nereaguje? Chcete pořádně rozpálit metabolismus na plné obrátky? Sacharidové vlny nikdy nezklamou! ;-)
 

Objemový jídelníček bez sóji

Nakrmte svaly vyčerpané intenzivním tréninkem. Je mnoho rostlinných potravin, které vám dodají kvalitní bílkoviny. Ne jen sója. Přesvěčte se a vyzkoušejte vzorový týdenní jídelníček pro maximální svalový růst.

 


Týdenní jídelníček sacharidové vlny - soutěžní příprava

Takhle vypadá můj jídelníček 4 týdny do soutěže. Jednoduchý, ale výsledky jsou skvělé! Problémové partie se zeštíhlují a svaly krásně rýsují ;-) Pojďte do toho se mnou!

 


Program jídelníček

{jcomments off}Získejte přehled o tom, co jíte a vypočítejte si denní příjem nutričního hodnot přímo pro Vás - na míru. To vše v novém programu jídelníček. Od teď to bude Váš nepostradatelný rádce a pomocník.

Bezlepkový týdenní jídelníček - pro skvělou figuru a příval energie

Poznejte sílu potraviny s výjimečnými nutričními vlastnostmi. Odlehčíte trávení a zpestříte svůj jídelníček. Také spálíte tuky a budete se cítit skvěle!