Zdravé potraviny

Rozchodnice růžová - adaptogen vonící po růžích

Božská Rhodiola, jinak také Rozchodnice růžová jako perfektní životabudič! Poznejte bylinku, jejímž posláním je harmonizovat tělesné funkce a navracet nás zpět do rovnováhy!

 


Kakaové boby

I hořká čokoláda může osladit život! Navíc, kakaové boby, bez kterých by žádná čokoláda světa nemohla existovat, jsou jednou z nejkomplexnějších potravin naší planety. Sláva bobům! 

 


Znáte avokádo?

Tento článek se psal jedna báseň. Je to vlastně chvalozpět na avokádo. Takže..., pokud kolem něj v obchodě stále jen nejistě kroužíte s vozíkem, je na čase to změnit. Koupte ho, rozkrojte, vydlabejte a dopřejte svému tělu záplavu živin! 

 


Konopná semínka pro svaly a zdraví

Také už jste hodněkrát slyšely, že jsou konopná semínka zdravá? A víte vůbec čím? V tomto článku vám o nich řeknu vše, co na sebe mohou prozradit a o tom, jak vám pomohou nejen k pevnému zdraví, ale i lepším výsledkům ve fitness.

Chia semínka

Znáte už chia semínka? Víte, že obsahují skoro tolik bílkovin jako maso a přitom podstatně méně tuku než jiná semínka? Že mají více vápníku než mléko? A víte, že se z nich dá vyrobit vynikající pudink či přírodní iontový nápoj?

 


Super potraviny

Nechoďte do lékárny pro syntetické tabletky. Raději svůj jídelníček obohaťte dary přírody, které jsou mnohem zdravější a účinnější. Seznámím vás s 6 super potravinami, které se nejlépe hodí do fitness jídelníčku a mohou významně podpořit vás výkon, výsledky a zdraví.